Özel Kocaeli Akademi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kocaeli Akademi Hastanesi, Kocaeli ilimizin Başiskele ilçesinde bulunan Özel Kocaeli Akademi Hastanesi ile ilgili detaylar. Ovacık Mah. D-100 Karayolu No:22-24 (Yahya Kaptan Işıklar Karşısı) adresinde bulunan Özel Kocaeli Akademi Hastanesi kurumuna 0 (262) 300-4141 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kocaeli Akademi Hastanesi Hakkında

2001 senesinde İzmit’in ilk tam teşekküllü özel hastanesi olarak kurulan Akademi Hastanesi mühim bir sorumluluk üstüne aldığınin bilincindeydi. Güvenilir, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak misyonuyla çıktığımız yolda, özel hastaneciliği şehirde tanıtmak, kaliteli sağlık işgücünü yetiştirmek ve İzmit’te tutmak gibi alt görevlerimizde vardı.

D-100 karayolu üzeri Yahya Kaptan ışıkları karşısında faaliyete geçecek olan yeni hastanemiz 12.500 m2 alanda hizmet verecektir. 114 yatak kapasiteli olan hastanemiz bu büyüklüğü ile günde 1100 insana ayakta hizmet verebilecektir.

İzmit merkezde bulunan mevcut hastanemiz Akademi Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye sürecektir.

Özel Kocaeli Akademi Hastanesi Bölümleri

Özel Kocaeli Akademi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kocaeli Akademi Hastanesi, Kocaeli ili Başiskele ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Cihanpol Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kocaeli Akademi Hastanesi Telefon Numarası

Özel Kocaeli Akademi Hastanesi telefon numarası:  0 (262) 300-4141

Özel Kocaeli Akademi Hastanesi Adresi

Özel Kocaeli Akademi Hastanesi adresi: Ovacık, Adapazarı İzmit Yolu No:22 D:24 D:100, 41140 Başiskele/Kocaeli

Özel Kocaeli Akademi Hastanesi Web Sitesi

Özel Kocaeli Akademi Hastanesi resmi web sitesi: www.akademihastanesi.com.tr

Özel Kocaeli Akademi Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Kocaeli Akademi Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku