Özel Konya Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Konya Göz Hastanesi, Konya ilimizin Selçuklu ilçesinde bulunan Özel Konya Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. Musalla Bağları Mh. Şht. Ahmet Değerli Sk. No:40 adresinde bulunan Özel Konya Göz Hastanesi kurumuna 0 (332) 238-1310 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Konya Göz Hastanesi Hakkında

2007 senesinde tıp merkezi olarak hizmete başlayan Konyagöz gittikçe artan ihtiyaca yanıt verebilmek maksadıyla 2013 senesinde Nalçacı Şubesini faaliyete geçirdi. Konya’nın ilk ve tek göz hastanesi olarak hizmetine devam eden Konyagöz donanımlı sağlık çalışanları, ileri teknolojisi, modern altyapısı ile sağlık standartlarında teşhis ve tedavi hizmetleri sağlamaktadır.

Alanında 9 uzman doktoru ve toplamda 50 personelle hizmetini sürdüren Özel Konyagöz kısa bir sürede bölgesinde referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır.

İleri Tanı ve Tedavi Hizmetlerinde Lazer Teknolojisini Konya’ya ilk kazandıran Konyagöz, özellıkle son senelerda göz kusurlarını düzelten ve uzay teknolojisi diye de anılan EXCİMER LAZER / İNTRALASE/ İLASİK başarıyla uygulanmaktadır.

Günde 300 poliklinik muayenesi ve 40 göz ameliyat kapasitesine sahip merkezimiz, tıp bölgesindeki bilimsel gelişmeleri takip ederek, yüksek kalite bilinciyle hizmet vermektedir. Hasta hakları ve hasta tatminiyetine öncelik ve önem veren merkezimiz “Doğru Teşhis Doğru Tedavi” anlayişiyla hizmet vermektedir.

Özel Konya Göz Hastanesi Bölümleri

Özel Konya Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Konya Göz Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Konya Göz Hastanesi Telefon Numarası

Özel Konya Göz Hastanesi telefon numarası:  0 (332) 238-1310

Özel Konya Göz Hastanesi Adresi

Özel Konya Göz Hastanesi adresi: Musalla Bağları, Şht. Ahmet Değerli Sk. No:40, 42050 Selçuklu/Konya

Özel Konya Göz Hastanesi Web Sitesi

Özel Konya Göz Hastanesi resmi web sitesi: www.konyagozmerkezi.com.tr

Özel Konya Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Konya Göz Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku