Özel Konya Hospital Telefon Numarası ve Adresi

Özel Konya Hospital, Konya ilimizin Karatay ilçesinde bulunan Özel Konya Hospital ile ilgili detaylar. Şemsi Tebrizi Mh. Şerafettin Caddesi No:95 adresinde bulunan Özel Konya Hospital kurumuna 0 (332) 350-3777 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Konya Hospital Hakkında

Özel Konya Hospital Hastanesi Karatay ilçesinde SGK anlaşmalı olarak hizmet sağlamaktadır. Hastanemizde 3 yoğun bakım 35 hasta yatağı olmak üzere 38 yatak kapasitesi mevcuttur. 13 branşta 18 doktor kadrosu ile hizmet vermektedir.

Özel Konya Hospital Bölümleri

Özel Konya Hospital iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Konya Hospital, Konya ili Karatay ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Konya Hospital Telefon Numarası

Özel Konya Hospital Hastanesi telefon numarası:  0 (332) 350-3777

Özel Konya Hospital Adresi

Özel Konya Hospital Hastanesi adresi: Şemsi Tebrizi Mahallesi, Şerafettin Cd. No:95, 42030 Merkez/Karatay/Konya

  Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Konya Hospital Web Sitesi

Özel Konya Hospital Hastanesi resmi web sitesi: www.konyahospital.com

Özel Konya Hospital Nasıl Gidilir? Özel Konya Hospital Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku