Özel Körfez Marmara Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Körfez Marmara Hastanesi, Kocaeli ilimizin Körfez ilçesinde bulunan Özel Körfez Marmara Hastanesi ile ilgili detaylar. Güney Mah. Albay Sok. No:16 adresinde bulunan Özel Körfez Marmara Hastanesi kurumuna 0 (262) 526-3030 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Körfez Marmara Hastanesi Hakkında

Özel Körfez Marmara Hastanesi 1995 senesinde Kocaeli’nin Körfez ilçesinde ilk özel sağlık kuruluşu olarak poliklinik düzeyinde hizmete başlamıştır.

Lakin 1999 senesinde ilimizde yaşanan deprem felaketinde hastane binamız tamamıyla yıkılmıştır. Yaşanan depremin zor koşullarına rağmen hastanemiz 2000 senesinde ilçede kurulan 2 katlı prefabrik bir binada hizmet vermeye başlamıştır. 5 yıl boyunca cerrahi merkez olarak Körfez ve çevre ilçelerden gelen hastalarımıza prefabrike binada hizmet veren hastanemiz 2006 senesinde Güney Mahallesi Albay Sokak’ta bulunan yeni adresine taşınmıştır.

3 bin 500 metrekare alanda 4 katlı olarak hizmet veren hastanemiz, bölgesindeki gelişmeleri yakında zamandan takip ediyor. Güler yüzlü kadrosu ile gün geçtikçe hizmet alanını genişleten Özel Körfez Marmara Hastanesi sağlıktaki güvenceniz oluyor.

Özel Körfez Marmara Hastanesi Bölümleri

  Özel Optimed Çerkezköy Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Körfez Marmara Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Körfez Marmara Hastanesi, Kocaeli ili Körfez ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Körfez Marmara Hastanesi Telefon Numarası

Özel Körfez Marmara Hastanesi telefon numarası:  0 (262) 526-3030

Özel Körfez Marmara Hastanesi Adresi

Özel Körfez Marmara Hastanesi adresi: Güney, Albay Sk. No:7, 41780 Körfez/Kocaeli

Özel Körfez Marmara Hastanesi Web Sitesi

Özel Körfez Marmara Hastanesi resmi web sitesi: www.marmarahastanesi.com.tr

Özel Körfez Marmara Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Körfez Marmara Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku