Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi, Adana ilimizin Kozan ilçesinde bulunan Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi ile ilgili detaylar. Karacaoğlan Mahallesi Zübeyde Hanım Cad. No:28 adresinde bulunan Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi kurumuna 0 (322) 515-8787 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi Hakkında

Modern ve ileri teknoloji tercih ederek profesyonel hizmet yönetimi ve uzman kadrosu ile 1988 senesinden bu yana hastalara en kaliteli hizmeti sunan Adana ve Güneyin ilk özel hastanesiyiz.

Bütün personelimizle gece gündüz durmaksızın çalışarak en üst düzeyde sağlık hizmeti vermeyi ve sağlıkta kaliteyi sunmayı planlıyoruz. Özel Ortadoğu Hastanesi ekibinin sizleri tatmin edecek ve tüm tıbbi gereksinimlerinizi karşılayacak biçimde hizmet sunabilmeleri için hekim kadromuza, hemşire ve hasta bakıcılarımıza, hasta danışmanlarımıza ve diğer bütün ekibimize gerekli eğitimleri vermekteyiz.

Deneyimli Eğitim Kadrosu, Konsültan Hekimler ve diğer personellerimiz ile Hastane poliklinik, ameliyathanesi, doğumhanesi, servisleri radyoloji ünitesi, laboratuvarı ve acil servisi ile 7 gün 24 saat vatandaşlarımıza sağlık hizmeti vermekteyiz.

Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi Bölümleri

Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi, Adana ili Kozan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Mersin Forum Yaşam Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi Telefon Numarası

Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi telefon numarası:  0 (322) 515-8787

Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi Adresi

Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi adresi: Karacaoğlan, Zübeyde Hanım Cd., 01510 Kozan/Adana

Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi Web Sitesi

Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi resmi web sitesi: www.kozanortadoguhastanesi.com

Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku