Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi, İzmir ilimizin Bergama ilçesinde bulunan Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi ile ilgili detaylar. Gaziosmanpaşa Mh. Adnan Menderes Blv. No:162 adresinde bulunan Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi kurumuna 0 (232) 631-5222 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Hakkında

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Bergama ilçesinde SGK anlaşmalı olarak hizmet sağlamaktadır. Kuzeyege Göz Hastalıkları Dal Merkezi’nin hedef ve ilkeleri tanıda ve tedavide doğruluk ve güvenilirliktir. Tıbbi çalışmaların ülkeler arası düzeyde takibi ve en modern haliyle uygulamalarını yapmaktır. Rekabette bilimsellik ve güven ışığında sürekli olarak gelişme sağlamak amacımızdır. Göz hastalıklarında doğru tanı ve tedavide önder olan, uzmanlık alanlarında, inceleme, danışmanlık, eğitim hizmeti vererek sağlık sisteminde çok üst düzey bir kurum olmaktır.

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Bölümleri

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi, İzmir ili Bergama ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi telefon numarası:  0 (232) 631-5222

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Adresi

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi adresi: Gaziosmanpaşa, 35700 Bergama/İzmir

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Web Sitesi

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi resmi web sitesi: kuzeyegegoz.com

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Nasıl Gidilir? Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku