Özel Life Port Hospital Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Life Port Hospital Hastanesi, Tekirdağ ilimizin Çorlu ilçesinde bulunan Özel Life Port Hospital Hastanesi ile ilgili detaylar. Alipaşa Mah. Kılıç Ali Paşa Cad. No:36/1 adresinde bulunan Özel Life Port Hospital Hastanesi kurumuna 0 (282) 693-5000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Life Port Hospital Hastanesi Hakkında

Özel Lifeport Hospital dünya standartlarında kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak üzere en güncel tıbbi yaklaşımlarla hastalarına ulaşmayı amaç edinen bir hastanedir. Yüksek kapasitesi, profesyonel kadrosu ve hasta haklarına gösterdiği özen ile hastalarına kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen kurum, Kasım 2016 itibariyle Çorlu’da faaliyete başlamıştır.

Özel Life Port Hospital Hastanesi Bölümleri

Özel Life Port Hospital Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Life Port Hospital Hastanesi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Life Port Hospital Hastanesi Telefon Numarası

Özel Life Port Hospital Hastanesi telefon numarası:  0 (282) 693-5000

Özel Life Port Hospital Hastanesi Adresi

Özel Life Port Hospital Hastanesi adresi: Alipaşa, Kılıç Ali Paşa Cd. No:36, 59850 Çorlu/Tekirdağ

Özel Life Port Hospital Hastanesi Web Sitesi

Özel Life Port Hospital Hastanesi resmi web sitesi: www.lifeporthospital.com.tr

Özel Life Port Hospital Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Life Port Hospital Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku