Özel Likya Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Likya Hastanesi, Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunan Özel Likya Hastanesi ile ilgili detaylar. Kızıltoprak Mah. 921 Sok. adresinde bulunan Özel Likya Hastanesi kurumuna 0 (242) 312-5656 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Likya Hastanesi Hakkında

6500 m2 kapalı alanıyla hastalarının tüm beklentilerine yanıt vermeyi amacı olan Özel Antalya Likya Hastanesi, uzaktan komuta edilen akıllı bina teknolojisine sahiptir. Fiberoptik kablo temelinde kurulmuş bilgi işlem ağı, enerji kesintisi riskini tamamen ortadan kaldıran kesintisiz güç kaynağı gibi daha bir çok teknolojik altyapıyla çağdaş hastane şartlarını rahatlıkla karşılayan fiziksel ortamıyla birlikte; alanında uzmanlaşmış, işinde uzman ve yenilikleri takip eden doktor kadromuz detaylarını; kaliteyi hedef alarak hastaların hizmetine sağlamaktadır.

Kaliteli sağlık hizmeti için doğru örgütlenme ile birlikte, nitelik ve nicelik yönünden yeterli sayıda eğitimli personel gücüne de ihtiyaç olduğunu bilerek, insan değerine yatırım yapımaktadır. Hastanemizde, her alanda eğitimli ve uzman bir kadro ile hizmet verilmekte olup, personellerimize gelişen teknoloji ve yöntemler hususunda sürekli olarak eğitimler verilerek hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktayız.

Hastanemiz 35 adet yoğun bakım yatağı, 5 adet suit olmak üzere toplam 78 adet yatak kapasitesine sahiptir. Bütün hasta yataklarımız dijital uzaktan kumandalıdır. Her bölümün özel suit odası mevcuttur. Odalarımızın hepsi merkezi ısıtma-soğutma ve merkezi gaz-vakum sistemlidir. Ferah iç dizaynı ile hastalarımıza ve refakatçilere, hastanemizde bulundukları süre zarfında tüm rahatlıkların sağlanmayı amaçladığımız odalarımızda TV, minibar, lavabo, banyo (24 saat sıcak su), elbise dolabı, etejer, yataklı koltuk yahut misafir koltuğu bulunmaktadır.

  Özel Farabim Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hastanemizde 4 ameliyathane, 1 uyandırma odası, 5 yataklı KVC yoğun bakım, 7 yataklı genel yoğun bakım, 4 yataklı koroner yoğun bakım, 19 küvözlü yeni doğan yoğun bakım, doğumhane, acil servis, radyoloji, patoloji, klinik biyokimya laboratuvarı bulunmaktadır.

Hastanemizde, 19 branşta 27 poliklinik odamızın bunun yanında, Fizik Tedavi Merkezi, Estetik ve Plastik Cerrahi Ünitesi gibi teşhis ve tedavi üniteleri de bulunmaktadır. Teknolojik altyapılı binamızla, uzman doktor kadromuzla, güler yüzlü ve eğitimli çalışanlarımızla amacımız; Antalya’ya, Türkiye’ye ve Dünya’ya en iyi hizmeti sunmaktır.

Özel Likya Hastanesi Bölümleri

Özel Likya Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Likya Hastanesi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Likya Hastanesi Telefon Numarası

Özel Likya Hastanesi telefon numarası:  0 (242) 312-5656

Özel Likya Hastanesi Adresi

Özel Likya Hastanesi adresi: Kızıltoprak, Aspendos Blv. No:14, 07200 Muratpaşa/Antalya

Özel Likya Hastanesi Web Sitesi

Özel Likya Hastanesi resmi web sitesi: likyahastanesi.com

  Özel Dünyam Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Likya Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Likya Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku