Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi, Kırklareli ilimizin Lüleburgaz ilçesinde bulunan Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi ile ilgili detaylar. Kocasinan Mah. Okullar Cad. No:30 adresinde bulunan Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi kurumuna 0 (288) 412-3600 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Hakkında

Sağlığınızın değerini ve bu değerin emanetçisi olduğumuzun bilinciyle, ileri teknolojiye sahip donanım alt yapısını kurarak, uzman hekim ve tüm çalışanlarımız ile en etkin sağlık hizmetlerini vermenin azmi ve heyecanı içinde, Lüleburgaz halkının sağlık hizmeti gereksinimini karşılamayı planlıyoruz. Bu çalışmalarla bölgemizde, örnek ve tercih edilir bir hastane yer alacağımızın inancını taşıyoruz.

Sağlıkta kaliteli ve üst düzey bir hizmet sunumu ile hasta ve çalışan tatminiyetini arttırmak ve teknolojik gelişmeleri hastanemize kazandırmak maksadıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Bölümleri

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi, Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Silivri Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Telefon Numarası

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi telefon numarası:  0 (288) 412-3600

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Adresi

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi adresi: Kocasinan, Okullar Cd. No:30, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Web Sitesi

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi resmi web sitesi: www.dermanhastanesi.com.tr

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku