Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi, Kırklareli ilimizin Lüleburgaz ilçesinde bulunan Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yıldız Mahallesi Cermen Cad. No:3 (Eski SSK Hastanesi Arka Cad.) adresinde bulunan Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi kurumuna 0 (288) 413-1288 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Hakkında

Kırklareli Lüleburgaz’da 1997 senesinde Dr. Metin Küçük aracılığıyla kurulan Nöroloji Merkezi 4 Eylül 2007 tarihinde Dal Merkezi haline gelmiştir. Dr Metin Küçük önderliğinde oluşturulan doktor kadrosu, uygulanan tedaviler, gittikçe artan hizmet arzı ve talebi ile 29 Eylül 2009’da ise Tıp Merkezine dönüşmüştür.

Planlı büyüme uygulamaları ile her geçen gün verdiği hizmeti ve kaliteyi arttıran Lüleburgaz Tıp Merkezi etik değerleri benimseyerek güvenilir bir sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi, Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (288) 413-1288

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Adresi

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi adresi:  Yıldız, Çermen Cd. No:3, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.luleburgaztipmerkezi.com.tr

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku