Özel Malatya Gözde Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Malatya Gözde Hastanesi, Malatya ilimizin Battalgazi ilçesinde bulunan Özel Malatya Gözde Hastanesi ile ilgili detaylar. İnönü Cad. Niyazi Mah. No:145 adresinde bulunan Özel Malatya Gözde Hastanesi kurumuna 0 (422) 323-2323 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Malatya Gözde Hastanesi Hakkında

Özel Gözde Hastanesi Malatya / Sıtmapınarı’nda hem şehir içi hem de şehirlerarası ulaşım yollarına yakın mesafede bulunan ve rahat ulaşım olanağı sağlayan bir konumda bulunmaktadır. 5022 metrekare alan üzerine kurulmuş olan Özel Gözde Hastanesi 16 ayrı branşta ayaktan ve yatarak teşhis ve tedavi hizmeti vermektedir.

Hastanemizde bir çok cerrahi operasyonun yapılabildiği ameliyathanelerin bunun yanında erişkin, yenidoğan ve koroner yoğun bakım üniteleri ile acil servis gözlem ünitelerinde de kesintisiz sağlık hizmeti verilmektedir. Radyoloji ünitesinde yapılan çekimler hızla değerlendirilerek raporlandırılmaktadır. Klinik laboratuvar ulusal standartlar çerçevesinde tüm kliniklere ve hastalara hizmet vermektedir. Laboratuvar sonuçlarına web sitesi üzerinden kontrollü ulaşım sağlanmakta, böylece hasta hastaneye gelmeden test sonuçlarına güvenli bir biçimde ulaşabilmektedir.

Hasta odaları, hasta ve yakınlarının güvenliği ve konforu düşünülerek dizayn edilmiştır. Hasta odalarında bulunan hemşire çağrı sistemi ile acil durumlarda bi hayli hızlı müdahale edilebilirken kumandalı hasta yatakları hastanın uygun pozisyonda istirahati için yatakların hemen yanında bulunmaktadır. Yine hastane içinde bulunan kablosuz internet sistemi ile kesintisiz internet hizmeti verilmektedir.

Özel Malatya Gözde Hastanesi Bölümleri

  Etlik Lokman Hekim Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Malatya Gözde Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Malatya Gözde Hastanesi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Malatya Gözde Hastanesi Telefon Numarası

Özel Malatya Gözde Hastanesi  telefon adresi:  0 (422) 323-2323

Özel Malatya Gözde Hastanesi Adresi

Özel Malatya Gözde Hastanesi adresi:  İnönü Cad. Niyazi Mah. No:145

Özel Malatya Gözde Hastanesi Web Sitesi

Özel Malatya Gözde Hastanesi resmi web sitesi: www.gozdehastanesi.com.tr

Özel Malatya Gözde Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Malatya Gözde Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku