Özel Malatya Park Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Malatya Park Hastanesi, Malatya ilimizin Battalgazi ilçesinde bulunan Özel Malatya Park Hastanesi ile ilgili detaylar. Şefik Tugay Cad. No:15 adresinde bulunan Özel Malatya Park Hastanesi kurumuna 0 (422) 325-5050 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Malatya Park Hastanesi Hakkında

Özel Malatya Park Hospital Hastanesi olarak günün her saati, işinde uzman sağlık kadrosu, laboratuvarı ve radyoloji desteği ile acil servis hizmeti haftanın her günü 24 saat hizmet vermekteyiz.

Özel Malatya Park Hastanesi olarak amacımız gelişen ve değişen teknolojiye uygun, evrensel ilkelerle bağdaşan herkese eşit ve zamanında en üst düzeyde sağlık hizmeti veren bölgenin güven ve saygınlık hususunda önder, kaliteli sağlık hizmeti sebebiyle tercih edilen en iyi özel hastane olmaktır.

Özel Malatya Park Hastanesi Bölümleri

Özel Malatya Park Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Malatya Park Hastanesi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Natomed Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Malatya Park Hastanesi Telefon Numarası

Özel Malatya Park Hastanesi telefon numarası:  0 (422) 325-5050

Özel Malatya Park Hastanesi Adresi

Özel Malatya Park Hastanesi adresi: Fırat, Şefik Tugay Cd. No:15, 44000 Battalgazi/Malatya

Özel Malatya Park Hastanesi Web Sitesi

Özel Malatya Park Hastanesi resmi web sitesi: www.malatyaparkhastanesi.com

Özel Malatya Park Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Malatya Park Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku