Özel Manavgat Eslem Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Manavgat Eslem Hastanesi, Antalya ilimizin Manavgat ilçesinde bulunan Özel Manavgat Eslem Hastanesi ile ilgili detaylar. Sarılar Mah. 3122 Sokak No:4/1 adresinde bulunan Özel Manavgat Eslem Hastanesi kurumuna 0 (242) 746-5599 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Manavgat Eslem Hastanesi Hakkında

Antalya ili Manavgat ilçesinde kurulmuş olan Özel Manavgat Eslem Hastanesi yüksek teknolojisi ve geniş yatak kapasitesi ile Manavgat halkının, turistik tesisleri ve bölgeye gelen konukların hizmetine girmiştir.

Side yakınlarında doğal ormanlık alan içinde bulunan ve temelinde hastane olarak inşa edilen gelişmelere açık dizayn edilmiş modern binası ileri teknoloji ekipmanlarla donatılmış üniteleri, lamınar flow hijyenik klima sitemli ve endoskopik ameliyatlar için özel dizayn edilmiş ameliyathaneleri, tam donanımlı klinik laboratuvarları, tam otomasyonlu yeni doğan, dahiliye ve koroner yoğun bakım üniteleri, ultra modern radyoloji üniteleri ve yoğun bakım özellikli ambulansları ile en yeni uluslar arası standartları karşılayan Özel Manavgat Eslem Hastanesi; Cerrahi alanlarında farkın dalık yaratacak projelere imza atmaktadır. Güler yüzlü ve işinde uzman elemanları ve 24 saat hizmet veren tümü kadrolu uzman hekimleri ile yüksek kaliteli ile sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Geniş, ferah hasta odaları ve VİP Odalarında buzdolabı, LCD televizyon, mevsimsel klima gibi hastanın rahat etmesini ve konforunu sağlayacak tüm donanımların yanında, bilgisayarlı hemşire çağrı sistemleri kablosuz internet ve kablolu TV yayınları da bulunmaktadır.

Özel Manavgat Eslem Hastanesi kaliteli ve eksiksiz hizmet hedefi ile yola çıkmış olup hizmetinize hazırdır.

  Özel Olbamed Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Manavgat Eslem Hastanesi Bölümleri

Özel Manavgat Eslem Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Manavgat Eslem Hastanesi, Antalya ili Manavgat ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Manavgat Eslem Hastanesi Telefon Numarası

Özel Manavgat Eslem Hastanesi telefon numarası:  0 (242) 746-5599

Özel Manavgat Eslem Hastanesi Adresi

Özel Manavgat Eslem Hastanesi adresi: Sarılar Mah, 3122. Sokak 4/1, 07600 Manavgat/Antalya

Özel Manavgat Eslem Hastanesi Web Sitesi

Özel Manavgat Eslem Hastanesi resmi web sitesi: www.eslemhospital.com

Özel Manavgat Eslem Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Manavgat Eslem Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku