Özel Marmaris Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Marmaris Hastanesi, Muğla ilimizin Marmaris ilçesinde bulunan Özel Marmaris Hastanesi ile ilgili detaylar. Çıldır Mah. İnönü Cad. No:30 adresinde bulunan Özel Marmaris Hastanesi kurumuna 0 (252) 413-6000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Marmaris Hastanesi Hakkında

Özel Marmaris Hastanesi 2011 yılı şubat ayında faaliyete başlamıştır. Bölgenin sağlık gereksinimlerini karşılamayı ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen Özel Marmaris Hastanesi işinde uzman sağlık kadrosuyla bölgesinde tercih edilen bir marka olmayı hedeflemektedir.

Acil servis, poliklinik, ameliyathane, doğumhane, yataklı hasta servisi, yoğun bakım ünitesi, laboratuar ve radyoloji birimleriyle hem hastalıkların tanısında hem nasıl tedavi edileceğinde hasta ve hasta yakınlarına bilgilendirici hizmet vermek için yola çıkan genç kadromuz hastalıkların önlenmesi ve erken tanısı için eğitim çalışmalarıyla mühim bir görevi de üstlenmiştir.

Hasta ve hasta yakınları, hastanemize adım attığı ilk andan hastanemizden ayrılana kadar geçen sürede güler yüzlü hizmet alarak ailelerinin sıcaklığını hissedecektir.

Özel Marmaris Hastanesi Bölümleri

Özel Marmaris Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Marmaris Hastanesi, Muğla ili Marmaris ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Melid Park Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Marmaris Hastanesi Telefon Numarası

Özel Marmaris Hastanesi telefon numarası:  0 (252) 413-6000

Özel Marmaris Hastanesi Adresi

Özel Marmaris Hastanesi adresi:  Çıldır Mah. İnönü Cad. No:30

Özel Marmaris Hastanesi Web Sitesi

Özel Marmaris Hastanesi resmi web sitesi: www.omh.com.tr

Özel Marmaris Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Marmaris Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku