Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Mehmet Akif Cad No:101 Şirinyer Nato Kavşağı adresinde bulunan Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 487-8888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Hakkında

2013 senesinde kurulmuş olan Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi iki ameliyathanesi ve iki doğumhanesi ile günümüze kadar sürekli olarak gelişerek, geliştirilen kadroları ve teknolojik olanakları ile toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede, eşit ve güvenli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi, İzmir ili Buca ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (232) 487-8888

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Adresi

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi adresi: İnkılap Mehmet Akif Cad No No:101, Nato Kavşağı, 35000 Buca/İzmir

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.mavideniztip.com

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku