Özel Median Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Median Hastanesi, İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Özel Median Hastanesi ile ilgili detaylar. Mahmutbey Caddesi Posta No:369 adresinde bulunan Özel Median Hastanesi kurumuna 0 (212) 656-8600 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Median Hastanesi Hakkında

Özel Median Hastanesi sağlık hizmetlerindeki uzmanlık, deneyim ve kalite anlayışı ile yaşanan sağlık problemlerinin çözümüne olan hassasğıyla sağlıkta gelişimin öncüsü olmaya devam etmektedir. Doğru tanı ve tedavi metotları ile sağlık sektöründe öncü bir kurum olmayı amaç edinen güleryüz ve hoşgörülü hizmet anlayışı ile hasta hak ve sorumluluklarını bakımın her adımında göz önünde bulundurarak ilgiyi yerinde ve zamanında göstermek bunun bunun yanında insancıl değerleri üstün tutarak nitelikli bir sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Özel Median Hastanesi Bölümleri

Özel Median Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Median Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Medical Park Elazığ Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Median Hastanesi Telefon Numarası

Özel Median Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 656-8600

Özel Median Hastanesi Adresi

Özel Median Hastanesi adresi: Kocasinan Merkez, Mahmutbey Cd. No:369, 34186 Bahçelievler/İstanbul

Özel Median Hastanesi Web Sitesi

Özel Median Hastanesi resmi web sitesi: www.medianhastanesi.com

Özel Median Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Median Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku