Özel Medical Palace Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medical Palace Hastanesi, Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Medical Palace Hastanesi ile ilgili detaylar. Melikgazi Mah. Sevgi Sokak No:3 adresinde bulunan Özel Medical Palace Hastanesi kurumuna 4444738 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medical Palace Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Kayseri Medical Palace Hastanesi olarak 2004 senesinde sağlık sektörüne yeni bir anlayış getirmek üzere Kayseri de halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Ana ilkesi; tüm tıbbi bilgi ve donanımı gelişen çağın uygunluğuna bağlı kalarak hastanın sağlığına kavuşmasını sağlamak, tıbbi deontoloji kaidelerindan ödün vermeden hizmet sağlamaktadır. Yenilenen yüzümüz, yenilen hizmet anlayışımız ve geliştirilen binamızla birlikte hastanemizin ismini daha global hale getirerek Medical Palace olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Hastanemizde tüm cihazlarımız yenilenmiş, son sistem görüntüleme (MR, BT vs) üniteleri hizmete eklenmiştir. Yine 10.yılımızda Kayseri ve komşu illeri olan Nevşehir, Niğde, Kırşehir, Sivas, Yozgat, Aksaray, Kahramanmaraş gibi ortalama 6.000.000 nüfusu ilgilendiren Yoğun bakım gereksiniminin giderilebilmesi için en üst düzey tıbbi cihazlarla donatılmış, multidisipliner uzman hekim kadrosuyla şehrimizin en büyük 21 yataklı Dâhiliye Yoğun Bakım ünitesi hizmete sunulmuştur. Bu hizmet ile bölgenin mühim bir açığını Medical Palace olarak çözümlemiş durumdayız.

Tam teşekküllü hastane olarak hizmet veren kurumumuzda tüm tıbbi branşlar mevut olup son teknoloji cihazlar ile donatılmıştır. Yine 10.yılımızda hastanede otelcilik hizmeti ve hasta konforunu yükseltmek anlayışı ile tüm polikliniklerimiz, hasta odalarımız yenilenmiş olup A sınıfı hizmet verilmektedir.

  Özel Gaziantep Deva Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medical Palace Hastanesi Bölümleri

Özel Medical Palace Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medical Palace Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medical Palace Hastanesi Telefon Numarası

Özel Medical Palace Hastanesi telefon numarası:  4444738

Özel Medical Palace Hastanesi Adresi

Özel Medical Palace Hastanesi adresi: Alpaslan, Sevgi Sk. No:3, 38030 Melikgazi/Kayseri

Özel Medical Palace Hastanesi Web Sitesi

Özel Medical Palace Hastanesi resmi web sitesi: medicalpalace.com.tr

Özel Medical Palace Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Medical Palace Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku