Özel Medikar Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medikar Hastanesi, Karabük ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Medikar Hastanesi ile ilgili detaylar. Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No:7 adresinde bulunan Özel Medikar Hastanesi kurumuna 0 (370) 444-7078 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medikar Hastanesi Hakkında

Dünyanın en kıymetli varlığı olan İnsan, İnsanın en kıymetli olgusu olan Sağlık, Batı Karadeniz’in Sağlık Üssü Özel Medikar Hastanesinde anlam buluyor. Safran Sağlık Grup AŞ’nin bölge halkıyla bir araya getirdiğu hastanemiz Karabük ve Bölge Halkının ihtiyacı olan, özlemle beklediği sağlık hizmetlerini “Hastalıkta ve Sağlıkta” sloganıyla sunuyor.

22080 m² kapalı alana sahip, mimarisi, teknolojik alt yapısı, özel birimleri ve işinde uzman Uzmanlarıyla, sağlık sektöründe Türkiye’nin Dünya ile yarıştığının bir ispatı olan Özel Medikar Hastanesi sağlık alanında sunduğu A sınıfı hizmet değeriyle yenilikçi ve sürekli olarak kendini geliştiren bir hastanedir. 105 yatak kapasitesine sahip, tüm odaları gün ışığı alan, hasta ve refakatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern biçimde düzenlenmiştir. Renkleri, peyzajı ve iç mimarisi ile hastaları alışık oldukları hastane ortamından çok daha uzaklara götüren Özel Medikar Hastanesi, adeta 5 yıldızlı bir otel hizmeti sağlamaktadır.

Çağımızın gerektirdiği üstün teknoloji donanımı aracılığıyla Özel Medikar Hastanesi bünyesinde 5 Ameliyathane, 6 Yataklı Dahili Yoğun Bakım Ünitesi, 10 Küvözlü Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 6 Yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 3 Doğumhane bulunmaktadır. Ayrıca Hastanemizde 24 Saat görev yapan Acil Servis ve ambulans hizmeti mevcuttur.

  Özel Anamur Anamed Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medikar Hastanesi Bölümleri

Özel Medikar Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medikar Hastanesi, Karabük şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medikar Hastanesi Telefon Numarası

Özel Medikar Hastanesi telefon numarası:  0 (370) 444-7078

Özel Medikar Hastanesi Adresi

Özel Medikar Hastanesi adresi: Üniversite Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulv, D:7, 78050 Karabük Merkez/Karabük

Özel Medikar Hastanesi Web Sitesi

Özel Medikar Hastanesi resmi web sitesi: www.medikarhastanesi.com

Özel Medikar Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Medikar Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku