Özel Medikent Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medikent Hastanesi, Kırklareli ilimizin Lüleburgaz ilçesinde bulunan Özel Medikent Hastanesi ile ilgili detaylar. Edirne Bayırı Mevkii Lüleburgaz adresinde bulunan Özel Medikent Hastanesi kurumuna 0 (288) 444-5939 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medikent Hastanesi Hakkında

Kırklareli Lüleburgaz’da Edirne mevkii üzerinde bulunan Özel Medikent Hastanesi 10.000 m2 alan üzerine kurulmuş olup, 8.000 m2 kapalı alanda 7 yataklı yoğun bakımı, 2 yataklı koroner yoğun bakımı, 5 yataklı yeni doğan yoğun bakımı, 47 hasta yatağı ve suit odalarıyla hizmet vermektedir. Hastanemiz bünyesinde; Üç boyutlu bilgisayarlı tomografi, sanal kolonoskopi, 1, 5 tesla mr, ultrasonografi, renkli doppler usg, mammografi, kemik dansitometresi, taş kırma (eswl), eswt, direkt röntgen, otorefraktometre, üroflowmetre, gastroenteroloji laboratuvarı ve laboratuvar hizmetleri verilmektedir.

Özel Medikent Hastanesi Bölümleri

Özel Medikent Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medikent Hastanesi, Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Medar Hastanesi Sakarya Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medikent Hastanesi Telefon Numarası

Özel Medikent Hastanesi telefon numarası:  0 (288) 444-5939

Özel Medikent Hastanesi Adresi

Özel Medikent Hastanesi adresi: Özel Medikent Hastanesi Dere Mahallesi Edirne Asfaltı Küme evler Mevkii no:6, 39770 Lüleburgaz/Kırklareli

Özel Medikent Hastanesi Web Sitesi

Özel Medikent Hastanesi resmi web sitesi: www.medikent.com.tr

Özel Medikent Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Medikent Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku