Özel Medilife Bağcılar Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medilife Bağcılar Hastanesi, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Özel Medilife Bağcılar Hastanesi ile ilgili detaylar. Fevzi Çakmak Mah. Osman Gazi Cad. No:173 adresinde bulunan Özel Medilife Bağcılar Hastanesi kurumuna 0 (212) 866-8080 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medilife Bağcılar Hastanesi Hakkında

2014 yılı aralık ayında Medilife Bağcılar Hastanemiz hizmete girmiştir. 29 Erişkin Yoğun Bakım yatağı, 32 Yenidoğan Küvözü, 1 Koroner Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 100 yataklı bir özel hastane olarak hizmete girmiştir.

Profesyonel kadrolarımız, hasta odaklı hizmet anlayışımız, kalite politikamız, yüksek teknoloji ürünü olan tıbbi cihazlar ile donatılan ameliyathanelerimiz, görüntüleme ünitelerimiz, laboratuarlarımız ve modern alt yapımız ile teknolojinin ulaştığı ileri düzeyde tıbbi teşhis ve tedavi olanaklarını sunmaya devam etmekteyiz.

Özel Medilife Bağcılar Hastanesi Bölümleri

Özel Medilife Bağcılar Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medilife Bağcılar Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Baypark Hospital Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medilife Bağcılar Hastanesi Telefon Numarası

Özel Medilife Bağcılar Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 866-8080

Özel Medilife Bağcılar Hastanesi Adresi

Özel Medilife Bağcılar Hastanesi adresi:  Fevziçakmak, Osmangazi Cd. No:173, 34200 Bağcılar/İstanbul

Özel Medilife Bağcılar Hastanesi Web Sitesi

Özel Medilife Bağcılar Hastanesi resmi web sitesi : www.medilife.com.tr

Özel Medilife Bağcılar Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Medilife Bağcılar Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku