Özel Medinova Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medinova Hastanesi, Aydın ilimizin Efeler ilçesinde bulunan Özel Medinova Hastanesi ile ilgili detaylar. Efeler Mah. İzmir Bulvarı No:82 adresinde bulunan Özel Medinova Hastanesi kurumuna 0 (256) 212-0012 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medinova Hastanesi Hakkında

Özel Medinova Hastanesi 5.200 metrekare kapalı alanda toplam 67 hasta yatağı, 19 yoğun bakım yatağı (3 genel yoğun bakım yatağı, 8 yenidoğan yoğun bakım yatağı, 2 koroner yoğun bakım yatağı, 6 KVC yoğun bakım yatağı), 9 gözlem yatağı, 4 ameliyathane, doğumhane, radyoloji ve klinik laboratuvarları, acil servis ünitesi ile hizmet vermektedir.

Özel Medinova Hastanesi Bölümleri

Özel Medinova Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medinova Hastanesi, Aydın ili Efeler ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medinova Hastanesi Telefon Numarası

Özel Medinova Hastanesi telefon numarası:  0 (256) 212-0012

Özel Medinova Hastanesi Adresi

Özel Medinova Hastanesi adresi: Efeler, DR.Serkan Özel Hastane Sitesi, Efeler Mahallesi,İzmir Bulvarı, KURNAZ Caddesi No:32, 09020 Efeler/Aydın

Özel Medinova Hastanesi Web Sitesi

Özel Medinova Hastanesi resmi web sitesi: www.medinova.com.tr

Özel Medinova Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Medinova Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku