Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Ferhatpaşa Mah. Yeditepe Cad. No:85 adresinde bulunan Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi kurumuna 0 (216) 660-0424 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

Mart 2007’de beş uzman doktor aracılığıyla kurulan İstanbul Gelişim Özel Sağlık Hiz. Tic. AŞ. aracılığıyla, Haziran 2007 tarihinde hizmete açılmış olan Meditime Cerrahi Tıp Merkezi, 10 yatak kapasitesi, modern ameliyathane ve doğumhanesi ile 7 gün, 24 saat hizmet vermek üzere planlanmıştır.

Vizyonumuz kaliteli hizmet anlayışı ile en kısa bir sürede, ilk olarak Ferhatpaşa ve çevre bölgenin en iyi özel sağlık kuruluşu olmayı başarmak ve takiben, bu hizmet anlayışı ile İstanbul genelinde, güvenilir ve itibarlı bir sağlık kurumu olmaktır.

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel MOSBMED Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (216) 660-0424

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi Adresi

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi adresi:  Ataşehir Ferhat Paşa, Yeditepe Cd. No:85, 34779 Ataşehir/İstanbul

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesi: meditime.com.tr

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku