Özel Medline Adana Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medline Adana Hastanesi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Medline Adana Hastanesi ile ilgili detaylar. Belediye Evleri Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No:234 Seyhan adresinde bulunan Özel Medline Adana Hastanesi kurumuna 0 (322) 455-2550 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medline Adana Hastanesi Hakkında

Özel Medline Adana Hastanesi, seçkin kadrosu ve tatminiyet odaklı ülkeler arası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratma hedefi ile ilk hastasını Haziran 2009’de kabul etmiştir.

Özel Medline Adana Hastanesi uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekânları ve rahat hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

Medline Adana Hastanesi, 14.000 metrekare kapalı kullanım alanı, 28 yoğun bakım yatağı, 123 yatak kapasitesi ile 24 branşta hizmet vermektedir. Tam donanımlı 22 yeni doğan yoğun bakım kuvözleri ile bölgenin en büyük yoğun bakım ünitesi özelliğini taşımaktadır. Hastanemizin 5 ameliyathanesi ile Kalp Cerrahisi ve Beyin Cerrahisi dahil teknik destek gereken tüm branşlarda operasyon olanağı mevcuttur. Hastanemizde hastalara her açıdan güvenli, yüksek kalitede sağlık bakım hizmetinin sunulması, hasta güvenliği, organizasyonel performansın ölçülmesi, geliştirilmesi maksadıyla tıbbi ve idari tüm hastane çalışanları ile birlikte ekip olarak kalite çalışmaları yapılmaktadır.

Özel Medline Adana Hastanesi olarak bölgemizde ülkeler arası standarda sahip olarak bölge halkı kadar çevre ülke vatandaşlarına da en kaliteli hizmeti vermeye sürecektir.

  Özel Mediyaşam Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medline Adana Hastanesi Bölümleri

Özel Medline Adana Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medline Adana Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medline Adana Hastanesi Telefon Numarası

Özel Medline Adana Hastanesi telefon numarası:  0 (322) 455-2550

Özel Medline Adana Hastanesi Adresi

Özel Medline Adana Hastanesi adresi: Belediye Evleri, Turgut Özal Blv. No:234, 01170 Çukurova/Adana

Özel Medline Adana Hastanesi Web Sitesi

Özel Medline Adana Hastanesi resmi web sitesi: www.medlineadana.com.tr

Özel Medline Adana Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Medline Adana Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku