Özel Memorial Kayseri Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Memorial Kayseri Hastanesi, Kayseri ilimizin Kocasinan ilçesinde bulunan Özel Memorial Kayseri Hastanesi ile ilgili detaylar. Örnekevler Mah. Salih Avgun Paşa Cad. Temizel Sok. No:13 adresinde bulunan Özel Memorial Kayseri Hastanesi kurumuna 0 (352) 315-6666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Memorial Kayseri Hastanesi Hakkında

Memorial Sağlık Grubu, ülkeler arası kaliteli sağlık hizmetleri ve müthişlik standartları ile İç Anadolu Bölgesi’nde yanınızda.

Memorial Kayseri Hastanesi saygın ve kuvvetli akademik kadrosu, alanında uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışının bunun yanında; modern mimari dizayna sahip hasta odaları ve yaşam alanları ile İç Anadolu Bölgesi’nin ihtiyacı olan tüm sağlık hizmetini karşılayacak biçimde konumlandırılmıştır.

Memorial Sağlık Grubu’nun 9. Hastanesi olan Memorial Kayseri Hastanesi; 11 bin metrekarelik alan üzerine kurulu, toplam 119 yatak kapasitesi, üstün teknolojik donanıma sahip 5 ameliyathanesi ile hasta ve hasta yakınlarına ülkeler arası standartlarda sağlık hizmetini, kalite ve konfor ile bir arada sağlamaktadır.

Özel Memorial Kayseri Hastanesi Bölümleri

  Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Memorial Kayseri Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Memorial Kayseri Hastanesi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Memorial Kayseri Hastanesi Telefon Numarası

Özel Memorial Kayseri Hastanesi telefon numarası:  0 (352) 315-6666

Özel Memorial Kayseri Hastanesi Adresi

Özel Memorial Kayseri Hastanesi adresi: Örnekevler Mah. Salih Avgun Paşa Cad, Temizel Sk. No: 13, 38010

Özel Memorial Kayseri Hastanesi Web Sitesi

Özel Memorial Kayseri Hastanesi resmi web sitesi: www.memorial.com.tr

Özel Memorial Kayseri Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Memorial Kayseri Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku