Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi, Mersin ilimizin Mezitli ilçesinde bulunan Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi ile ilgili detaylar. Atatürk Mah. Üniversite Yolu Üzeri 35. Sokak No:11 adresinde bulunan Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi kurumuna 0 (324) 357-5800 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Hakkında

Ortadoğu Hastanesi, etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeterek tüm ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur.

Hastanemiz teknolojinin getirdiği olanakların da yardımıyla sizlere her alanda en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sizlere yalnızca sağlık hizmeti değil maddeten; kaliteyi, teknolojiyi, uzman dal hekimliğini, yerinde teşhisi, ekonomiyi sunarken; manen dürüstlüğü, sevgiyi, şevkati, ilgiyi de peşinden temin ediyoruz.

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Bölümleri

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi, Mersin ili Mezitli ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Defne Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Telefon Numarası

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi  telefon numarası:  0 (324) 357-5800

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Adresi

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi  adresi: Atatürk, 31035. Sk. No:11, 33330 Mezitli/Mersin

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Web Sitesi

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi  resmi web sitesi: www.mersinortadogu.com.tr

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku