Özel Natomed Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Natomed Hastanesi, Ankara ilimizin Mamak ilçesinde bulunan Özel Natomed Hastanesi ile ilgili detaylar. Tuzluçayır Mah. Natoyolu Cad. No:55 Mamak adresinde bulunan Özel Natomed Hastanesi kurumuna 0 (312) 389-8900 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Natomed Hastanesi Hakkında

Hastanemiz, Kızılay’a 7 km uzaklıkta, 600 bin kişilik bir yerleşim olan Ankara Mamak’ta tek özel hastane olma özelliğini taşıyan Özel Natomed Hastanesi’dir.

Hastanemizde; alanlarında profesyonel 20 uzman, 3 pratisyen hekim, 14 işinde uzman hemşire ile kaliteli, güvenli ve hijyenik bir ortamda, güler yüzlü, içten ve saygılı personeli ile 24 saat sağlık hizmeti sağlamaktadır.

6500 m2’lik kullanılabilir kapalı alan üzerinde, hasta otoparkı, 2 bodrum kat, 1 zemin kat üzerinde 2 yatan hasta katı ve en üstte de idari kat olmak üzere toplam 7 katlı lüks bir binada hizmet vermekteyiz. Hastanemiz, klasik hastane ortamının ötesinde, kendinizi özel ve keyifli hissedebileceğiniz bir iç mekan ve dış çevre düzenine sahiptir.

Hastane bünyesinde, 70 yatak kapasitesi, 20 poliklinik, tam donanımlı Acil Servis, yüksek teknolojik cihazlarla donatılmış 4 ameliyathane, 1 doğumhane, 4 yataklı bir genel yoğun bakım ünitesi (YBÜ), 5 yataklı bir kalp – damar cerrahi YBÜ, 1 yataklı bir kardiyoloji YBÜ ve 6 küvözlü bir pediatrik YBÜ ve bunun bunun yanında anestezi sonrası bakım ünitesi ve gözlem odaları bulunmaktadır.

Özel Natomed Hastanesi Bölümleri

  Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Natomed Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Natomed Hastanesi, Ankara ili Mamak ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Natomed Hastanesi Telefon Numarası

Özel Natomed Hastanesi telefon numarası:  0 (312) 389-8900

Özel Natomed Hastanesi Adresi

Özel Natomed Hastanesi adresi:  Tuzluçayır Mah, Natoyolu Caddesı No:49, 06620 Mamak/Ankara

Özel Natomed Hastanesi Web Sitesi

Özel Natomed Hastanesi resmi web sitesi: natomed.com.tr

Özel Natomed Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Natomed Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku