Özel NCR International Hospital Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel NCR International Hospital Hastanesi, Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunan Özel NCR International Hospital Hastanesi ile ilgili detaylar. Mücahitler Mh. Gazimuhtarpaşa Bul. No:56 adresinde bulunan Özel NCR International Hospital Hastanesi kurumuna 0 (342) 211-9930 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel NCR International Hospital Hastanesi Hakkında

Ncr Sağlık Grubuna bağlı Ncr Internatıonal Hospital seçkin kadrosu ve tatminiyet odaklı ülkeler arası kalite standartları hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında sağlık sektöründe fark yaratacaktır. Grubumuza bağlı Özel Hayat Hastanesi 1995 Nisan ayında ilk hastasını kabul etmiştir. 20 yıl hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı tedavi üniteleri, modern mekânlar ve rahat hasta odalarıyla sağlıkta güvenin adresidir.

Kalp-damar cerrahisi, fiziksel tedavi ve rehabilitasyon, beyin ve sinir Hastalıkları, plastik ve rekonstrüktif cerrahisi ile bütün cerrahi ve dahili branşlarda hizmetinizdedir.

Türkiye’de 20 yılı aşkın birden fazla ilke imza atarak sağlık hizmetleri standartlarının yükselebilmesine öncülük eden NCR Sağlık Grubu ülkeler arası tanı tedavi metotlarıyle de ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil etmektedir.

Özel NCR International Hospital Hastanesi Bölümleri

  Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel NCR International Hospital Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel NCR International Hospital Hastanesi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel NCR International Hospital Hastanesi Telefon Numarası

Özel NCR International Hospital Hastanesi telefon numarası:  0 (342) 211-9930

Özel NCR International Hospital Hastanesi Adresi

Özel NCR International Hospital Hastanesi adresi: Mücahitler, Gazi Muhtar Paşa Blv. No:56, 27090 Şehitkamil/Gaziantep

Özel NCR International Hospital Hastanesi Web Sitesi

Özel NCR International Hospital Hastanesi resmi web sitesi: www.ncrhospital.com

Özel NCR International Hospital Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel NCR International Hospital Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku