Özel Odak Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Odak Hastanesi, Denizli ilimizin Merkezefendi ilçesinde bulunan Özel Odak Hastanesi ile ilgili detaylar. Sümer Mah. İzmir Bulvarı No:18 adresinde bulunan Özel Odak Hastanesi kurumuna 0 (258) 264-4646 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Odak Hastanesi Hakkında

Özel Odak Tıp Cerrahi Merkezi, Odak Hastanesi olarak yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir. Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi tercih ederek, sizlere ülkeler arası standartlarda, hastalarımızın, ailesinin ve yakınlarının tatminiyetini önemseyen, hasta haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde bir kurum olarak, her zaman öncü ve yenilikçi uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz.

Nitelikli ekibimiz, çağdaş alt yapımız, son teknoloji kullanan yenilikçi uygulamalarımız ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Özel Odak Hastanesi Bölümleri

Özel Odak Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Odak Hastanesi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Side Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Odak Hastanesi Telefon Numarası

Özel Odak Hastanesi telefon numarası:  0 (258) 264-4646

Özel Odak Hastanesi Adresi

Özel Odak Hastanesi adresi: Sümer Mah. No : 18, 20100 Merkez/Denizli

Özel Odak Hastanesi Web Sitesi

Özel Odak Hastanesi resmi web sitesi: www.odaktip.com.tr

Özel Odak Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Odak Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku