Özel Ortaca Yücelen Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ortaca Yücelen Hastanesi, Muğla ilimizin Ortaca ilçesinde bulunan Özel Ortaca Yücelen Hastanesi ile ilgili detaylar. Muğla-Fethiye Karayolu Üzeri Atatürk Cad. No:80 adresinde bulunan Özel Ortaca Yücelen Hastanesi kurumuna 0 (252) 282-5252 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ortaca Yücelen Hastanesi Hakkında

İlk olarak 1996 senesinde Muğla merkezde hizmete açılan Muğla Yücelen Hastanesi 7365 m² kapalı alan, 69 yatak ve 100 araçlık otopark alanı kapasitesiyle, öncelikli “İnsana Saygı” prensibiyle kurulmuş ve hizmete devam etmektedir.

2009 Yılında çağdaş mimari yapısı ile hizmete açılan Yücelen Ortaca hastanemiz, işinde uzman ve uzman kadrolanyla en ileri teknolojik olanaklarıyla sizlere sağlık alanında çağdaş hizmet vermenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.

Hastanemiz 2888 m² kapalı alanı, 33 yatak ve 21 araçlık otopark alanı kapasitesiyle, ilk olarak “İnsana Saygı” prensibiyle hizmet vermektedir.

Özel Ortaca Yücelen Hastanesi Bölümleri

Özel Ortaca Yücelen Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ortaca Yücelen Hastanesi, Muğla ili Ortaca ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Ceyda Düvenci ev halini paylaştı sosyal medya çalkalandı! Doğal güzelliğine övgüler yağdı…

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ortaca Yücelen Hastanesi Telefon Numarası

Özel Ortaca Yücelen Hastanesi  telefon numarası:  0 (252) 282-5252

Özel Ortaca Yücelen Hastanesi Adresi

Özel Ortaca Yücelen Hastanesi  adresi:  Atatürk Muğla Fethiye Karayolu, D:No:80, 48600 Ortaca/Muğla

Özel Ortaca Yücelen Hastanesi Web Sitesi

Özel Ortaca Yücelen Hastanesi resmi web sitesi: www.yucelen.com.tr

Özel Ortaca Yücelen Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Ortaca Yücelen Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku