Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Etimesgut ilçesinde bulunan Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Eryaman Mah. 282. Sok. No:4/B Eryaman adresinde bulunan Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 279-3030 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi Hakkında

Geçmişten gelen deneyimiyle 2007 senesinde hizmet vermeye başlayan Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi, saygınlığı ve hasta tatminiyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan bir kuruluştur. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu zamana kadar sürekli olarak artış gösteren hasta sayımız 1. yılımızda 60 bini geçmiştir. Poliklinik muayenelerimizdeki artışa paralel olarak Laboratuvar, Radyoloji, İleri Radyolojik Görüntüleme (Tomografi, MR vs.) tetkiklerinde de bize duyduğunuz güven fazla açık bir biçimde görülmektedir.

Çeşitli semtlerden gelen hastalarımızın ve özellikle bölge halkının esirgemediği bu güven ve desteğin üzerimizdeki sorumluluk bilincini artırdığını ve siz hastalarımıza hizmet vermek için işinde uzman kadrolarımızla daha fazla gayret göstereceğimizi, tatminiyet oranının yüzde yüze yakın olan çizgisini koruyup daha da yükselteceğimizi kurumumuzun en başta gelen amacı olarak ifade edebiliriz.

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 279-3030

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi Adresi

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi adresi:  Eryaman, Dil devrimi caddesi, 282. Sk. No:4/B, 06824 Etimesgut

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi resmi web sitesi: ortadoguasgtip.com

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku