Özel Ortadoğu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ortadoğu Hastanesi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Ortadoğu Hastanesi ile ilgili detaylar. Ziyapaşa Mah. 67055. Sokak No:1 adresinde bulunan Özel Ortadoğu Hastanesi kurumuna 0 (322) 454-4430 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ortadoğu Hastanesi Hakkında

Modern ve ileri teknoloji tercih ederek profesyonel hizmet yönetimi ve uzman kadrosu ile 1988 senesinden bu yana hastalara en kaliteli hizmeti sunan Adana ve Güneyin ilk özel hastanesiyiz.

Bütün personelimizle gece gündüz durmaksızın çalışarak en üst düzeyde sağlık hizmeti vermeyi ve sağlıkta kaliteyi sunmayı planlıyoruz. Özel Ortadoğu Hastanesi ekibinin sizleri tatmin edecek ve tüm tıbbi gereksinimlerinizi karşılayacak biçimde hizmet sunabilmeleri için hekim kadromuza, hemşire ve hasta bakıcılarımıza, hasta danışmanlarımıza ve diğer bütün ekibimize gerekli eğitimleri vermekteyiz.

Deneyimli Eğitim Kadrosu, Konsültan Hekimler ve diğer personellerimiz ile Hastane poliklinik, ameliyathanesi, doğumhanesi, servisleri radyoloji ünitesi, laboratuvarı ve acil servisi ile 7 gün 24 saat vatandaşlarımıza sağlık hizmeti vermekteyiz.

Özel Ortadoğu Hastanesi Bölümleri

Özel Ortadoğu Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ortadoğu Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Minasera Aldan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ortadoğu Hastanesi Telefon Numarası

Özel Ortadoğu Hastanesi telefon numarası:  0 (322) 454-4430

Özel Ortadoğu Hastanesi Adresi

Özel Ortadoğu Hastanesi adresi: Gayret, İvedik Cd. No:61, 06170 İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara

Özel Ortadoğu Hastanesi Web Sitesi

Özel Ortadoğu Hastanesi resmi web sitesi: www.ortadoguhastanesi.com.tr

Özel Ortadoğu Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Ortadoğu Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku