Özel Öztan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Öztan Hastanesi, Uşak ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Öztan Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. Uğur Mumcu Cad. No:24 adresinde bulunan Özel Öztan Hastanesi kurumuna 0 (276) 216-1600 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Öztan Hastanesi Hakkında

1988 yılın Ekim ayında Uşak ilinde ilk, Ege bölgesinde 3. özel hastane olarak özel sağlık hizmeti sunma maksadıyla yola koyulduk. O gün ortaya koyduğumuz Uşak’ta hasta odaklı yaklaşım ve ekonomik koşullarla iyileştirici sağlık hizmetleri sunma amacımızı varoluş nedenimiz olarak gördük. Ulaşmak istediğimiz hedef sizlerin sağlık poblemlerinda ilk tercihiniz olmaktı. Bugün de aynı hedeflerimiz geçerli ve bu yolda ilk gün heyecanıyla yürümeye devam etmekteuz.

Son senelerda fiziki olarak çağın gereklerine uygun modern bir büyümeyle 82 yatak kapasitesine ulaştık. Yine ilimizin bi hayli beğeni alan hekimlerini bünyemize katarak ihtiyaç duyulan bölümlerimizi tamamladık. Amacımız ticari zihniyet gütmeden, insan sağlının bilincinde, etik değerlerden ödün vermeden tıbbın bilgi ve teknolojisinden faydalanarak, kaliteli güvenilir ve dürüst sağlık hizmetlerine her sene daha çok insanımıza sunmaktır.

Özel Öztan Hastanesi Bölümleri

Özel Öztan Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Öztan Hastanesi, Uşak şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Öztan Hastanesi Randevu

Özel Öztan Hastanesinden randevu almak için tıklayınız.

Özel Öztan Hastanesi Doktorları

Özel Öztan Hastanesinde çalışan doktorları görmek için tıklayınız.

Özel Öztan Hastanesi Telefon Numarası

Özel Öztan Hastanesi telefon numarası:  0 (276) 216-1600

Özel Öztan Hastanesi Adresi

Özel Öztan Hastanesi adresi: Kemalöz, Atatürk Blv. No:139, 64200 Merkez/Uşak

Özel Öztan Hastanesi Web Sitesi

Özel Öztan Hastanesi resmi web sitesi: www.oztanhastanesi.com

Özel Öztan Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Öztan Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku