Özel Park Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Park Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Bayraklı ilçesinde bulunan Özel Park Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Soğukkuyu Mah. 1846/7 Sk. No:3 Bayraklı adresinde bulunan Özel Park Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 367-2222 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Park Tıp Merkezi Hakkında

1995 senesinde kurulan Özel Park Polikliniği’nden aldığı deneyimle, 13 Ağustos 2015’ten bu yana Özel Park Tıp Merkezi olarak yeni binamızda İzmir Karşıyaka-Bayraklı’da hizmet vermekteyiz. A tipi cerrahi operasyonların ve ileri radyolojik görüntüleme tetkiklerinin bunun yanında, 7/24 laboratuvar hizmeti ile de sizlere poliklinik hizmetlerini kendi yerimizde vermekteyiz.

Özel Park Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Park Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Park Tıp Merkezi, İzmir ili Bayraklı ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Park Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Park Tıp Merkezi telefon numarası:   0 (232) 367-2222

Özel Park Tıp Merkezi Adresi

Özel Park Tıp Merkezi adresi: Soğukkuyu, 1846/7. Sk. No:3, 35520 Bayraklı/İzmir

Özel Park Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Park Tıp Merkezi resmi web sitesi: parktipmerkezi.com

Özel Park Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Park Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku