Özel Parkhayat Afyon Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Parkhayat Afyon Hastanesi, Afyonkarahisar ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Parkhayat Afyon Hastanesi ile ilgili detaylar. Hasan Karaağaç Mah. Turgut Özal Cad. No:37 adresinde bulunan Özel Parkhayat Afyon Hastanesi kurumuna 0 (272) 213-8787 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Parkhayat Afyon Hastanesi Hakkında

Özel Park Hayat Afyon Hastanesi, 14.500m² kapalı alana ve 32’si yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 128 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanede 6 ameliyathane, 19 yataklı Diyaliz Ünitesi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Güzellik Merkezi ve 120 kişilik konferans salonu bulunmaktadır.

Bölgenin en büyük özel hastanesi olan hastanemizde 26 branşta 55 hekim ve toplam 432 personel ile sağlık hizmeti sunulmaktadır. Açılışımızı yapmış olduğumuz 9 Haziran 2006 tarihinden bu yana hedefimiz, sizin hastaneniz olabilmektir.

Özel Parkhayat Afyon Hastanesi Bölümleri

Özel Parkhayat Afyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Parkhayat Afyon Hastanesi, Afyonkarahisar şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Parkhayat Afyon Hastanesi Telefon Numarası

Özel Parkhayat Afyon Hastanesi telefon numarası:  0 (272) 213-8787

Özel Parkhayat Afyon Hastanesi Adresi

Özel Parkhayat Afyon Hastanesi adresi: Hasan Karaağaç Mah Turgut Özal Cad. No No:37, 03100 Merkez / Afyonkarahisar

Özel Parkhayat Afyon Hastanesi Web Sitesi

Özel Parkhayat Afyon Hastanesi resmi web sitesi: www.parkhayat.com

Özel Parkhayat Afyon Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Parkhayat Afyon Hastanesi ol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku