Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi, Konya ilimizin Akşehir ilçesinde bulunan Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi ile ilgili detaylar. İstasyon Mah. İstasyon Cad. No:119 adresinde bulunan Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi kurumuna 0 (332) 310-1010 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi Hakkında

Özel Akşehir Parkhayat Hastanesi, 11.500m² kapalı alana ve 34 ü yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 103 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanede 4 ameliyathane, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Güzellik Merkezi ve 120 kişilik konferans salonu bulunmaktadır. Bölgenin Tek özel hastanesi olan Özel Akşehir Parkhayat hastanemizde 21 branşta 28 hekim ve toplam 300 personel ile sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Büyük ölçüde ulaşmış olduğumuz bölgenin referans hastanesi olma hedefimizi, sağlık turizminde de öncü, bilinen ve bi hayli beğeni alan bir marka olarak geliştirmek istiyoruz.

Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi Bölümleri

Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi, Konya ili Akşehir ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Memorial Antalya Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi Telefon Numarası

Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi telefon numarası:  0 (332) 310-1010

Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi Adresi

Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi adresi: İstasyon, İstasyon Blv. No:119, 42550 Akşehir/Konya

Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi Web Sitesi

Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi resmi web sitesi: parkhayat.com

Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku