Özel Polatlı Can Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Polatlı Can Hastanesi, Ankara ilimizin Polatlı ilçesinde bulunan Özel Polatlı Can Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Mah. Gordion Cad. No:1 Polatlı adresinde bulunan Özel Polatlı Can Hastanesi kurumuna 0 (312) 621-4141 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Polatlı Can Hastanesi Hakkında

Polatlı’nın ilk ve tek özel hastanesi olan kurumumuz, güleryüzlü personeli ve hastalarıyla büyük bir ailedir. Hastalarımızı, CAN ailesinin bir parçası olarak görmek, bize, içten güvenilir ve çözüm odaklı bir ortam yaratma sorumluluğunu vermektedir.

3′ ü Yoğun Bakım, 2 si Yeni Doğan olmak üzere toplam 33 yataklı hastanemizde 26 uzman doktor, 4 pratisyen doktor çalışmaktadır. Tam teşekküllü 3 ameliyat odasında yıllık ortalama 7500 civarı ameliyat yapılmaktadır. Yılda ortalama 200.000 hastamıza ayaktan poliklinik hizmeti verilmiştir. Yataklı servislerimizde de ortalama 6000 hasta yatarak tedavi görmüştür.

Ozon terapi, ağrı tedavi (algoloji) merkezi, dört boyutlu ultrason ve check up taramalarındaki hizmetlerimiz ile hastalarımıza bir adım uzaktayız.

Hem yatan hemde ayaktan hasta tatminiyet oranlarımız aylık olarak titizlikle araştırılmakta geriye dönük anketlerimizde % 95 e yakin tatminiyet oranlari tespit edilmistir. Halkımız aracılığıyla çok tercih edilen işinde uzman ve başarısını ispatlamış hekimler CAN Hastanesi çatısı altında bir araya getirilmiştir. Hastanemizde en son teknoloji ve çağdaş teknikler kullanılması sebebiyle sevk oranlarımız bi hayli düşüktür. Hastanemiz çalışanları hizmet içi eğitimlere alınarak kişisel, mesleki gelişim ve insan iletişimi hususunda farkındalıkları arttırılmak istenmektedir. Hasta hakları ve güvenliği önceliğimizdir. Çünkü, hastalarimizin kendini emin ellerde hissetmesi bizim için mühimdir.

  Özel Medicana Bursa Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Amacımız hastalarımıza en kısa süre içinde güvenilir tetkik ve başarılı hekimlerle hastalarımızın poblemlerina çözüm bulup sağlıklı ve mutlu bir biçimde hastanemizden ayrılmalarını sağlamaktır.

Hastanemiz, hususunda işinde uzman kuvvetli yönetici kadrosuyla genç ve dinamik bir hastanedir. Hastanemiz yaratıcı bir beyin takımıyla, sürekli olarak gelişen, teknolojiyi yakında zamandan takip eden, çözüm odaklı, hizmetlerinde elindekiyle yetinmeyen, sıradanı değil, en iyiyi amacı olan ve geleceğe güvenli adımlarla ilerleyen dinamik bir hastanedir.

Özel Polatlı Can Hastanesi Bölümleri

Özel Polatlı Can Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Polatlı Can Hastanesi, Ankara ili Polatlı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Polatlı Can Hastanesi Telefon Numarası

Özel Polatlı Can Hastanesi telefon numarası:  0 (312) 621-4141

Özel Polatlı Can Hastanesi Adresi

Özel Polatlı Can Hastanesi adresi: Yeni Mahalle, Gordion Cd. No:1, 06900 Polatlı/Ankara

Özel Polatlı Can Hastanesi Web Sitesi

Özel Polatlı Can Hastanesi resmi web sitesi: www.ozelpolatlicanhastanesi.com

Özel Polatlı Can Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Polatlı Can Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku