Özel Referans Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Referans Hastanesi, Aydın ilimizin Nazilli ilçesinde bulunan Özel Referans Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Sanayi Mah. Denizli Karayolu Cad. No:59 adresinde bulunan Özel Referans Hastanesi kurumuna 0 (256) 444-6172 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Referans Hastanesi Hakkında

Özel Nazilli Tıp Merkezi 2007 tarihinden ibu yana Aydın Nazilli ilçesinde sağlık bölgesindeki hizmet vermektedir. Hizmette sınır tanımayan merkezimiz, daha kaliteli hizmet vermek maksadıyla 2010 senesinde Devlet Karayolu üzerinde 60 yatak kapasiteli yeni özel hastanemizin temelleri atılmıştır. Son teknolojik ekipmanlarla donatılan Özel Referans Hastanesinde Nazilli ve çevresinin bireylerina hak ettikleri daha saygın kaliteli hizmet verilmektedir.

Hastanemiz 4850 metrekare alana sahip, 6 katlı yerleşkesinde hizmet vermektedir. Hastanemizde 2 ameliyathane, 1 doğumhane, 3 dahili yoğun bakım, 2 cerrahi yoğun bakım, 6 yenidoğan yoğun bakım, 5 kroner yoğun bakım üniteleri mevcut olmakla birlikte toplamda 63 yatak kapasiteli, 12 farklı branşta, toplamda 30 doktor kadrosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca acil servisimiz 24 saat açık olup, kaliteli önce insan ilkesi ile hizmet vermektedir.

Özel Referans Hastanesi Bölümleri

Özel Referans Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Referans Hastanesi, Aydın ili Nazilli ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Medical Park Antalya Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Referans Hastanesi Telefon Numarası

Özel Referans Hastanesi telefon numarası:  0 (256) 444-6172

Özel Referans Hastanesi Adresi

Özel Referans Hastanesi adresi: Yeni Sanayi, Denizli Karayolu Cad No:59, 09900 Nazilli/Aydın

Özel Referans Hastanesi Web Sitesi

Özel Referans Hastanesi resmi web sitesi: www.referanshastanesi.com

Özel Referans Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Referans Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku