05.12.2021 - Hastane Rehberi Portalı
Hastane Adresleri – Hastane İletişim Numaraları – Hastanebilgisi.com

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği ile ilgili detaylar. Kore Şehitleri Cad. No:49 Esentepe adresinde bulunan Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği kurumuna 0 (212) 347-2208 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Hakkında

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniğinin temelleri 2000 senesinde Uzman Psikiyatrist Dr. Tanju Sürmeli aracılığıyla atıldı. Yine aynı yıl Türkiye’de ilk defa uygulanan Neurofeedback sisteminin uygulamaları ve psikiyatrik hastalarda Amerikan standartlarında objektif olarak uygulanan teşhis ve tedavi yönteminin çalışmaları başladı.

Yaşam Sağlık, bireylere, çiftlere ve ailelere tıbbi etik kurallar ve psikoloji disiplini çerçevesinde hizmet verir, eğitim ve terapi programları oluşturur ve Türkiye’de ilk defa uygulanan Neurofeedback beyin eğitim yöntemini uygular. Misyonumuz Yaşam Sağlık, misyonunu, bireylerin, çiftlerin, ailelerin daha sağlıklı bir hayat için hedefledikleri süreçleri, bilimsel temelli çözümler üreterek gerçekleştirmektir. Hedeflerimiz ve İlkelerimiz Taşıdığımız sosyal sorumluluk ışığında ve tıbbi etik kurallar çerçevesinde insanlara hizmet vermeye çalışırız. Yaşam Sağlık, dünya çapında bilimsel saygınlığı olan ülkelerin uyguladığı Neurofeedback beyin eğitimi yönteminin Türkiye’deki ilk uygulayıcısıdır Ekibimiz Etik kurallara bağlı, araştırmacı ve sorumluluk sahibi bir kadroyla hizmet vermektedir.

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Randevu

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Bölümleri

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Doktorları

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Telefon Numarası0 (212) 347-2208

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Adresi:  Kore Şehitleri Cad. No:49 Esentepe

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Web Sitesi: www.yasamsaglik.com.tr

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Yol Tarifi

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Ulaşım Haritası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ