Özel Sakarya Bilge Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sakarya Bilge Hastanesi, Sakarya ilimizin Adapazarı ilçesinde bulunan Özel Sakarya Bilge Hastanesi ile ilgili detaylar. Bankalar Caddesi Ağa Camii Karşısı No:77/79 adresinde bulunan Özel Sakarya Bilge Hastanesi kurumuna 0 (264) 274-4122 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sakarya Bilge Hastanesi Hakkında

Bilge Hastanesi 1999 senesinde 50 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur. İlk kuruluş tarihinden ibu yana Op. Dr. İsmet Kartal hastanenin Başhekimliğini yürütmektedir. Hastanemiz işinde uzman doktor kadrosu, eğitimli sağlık personeli ve diğer tüm çalışanları ile Bankalar Caddesi 77-79 Adapazarı’nda 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde aynı çatı altında, uygun ve ekonomik koşullarda tüm bölge insanımıza;Adapazarlılara sunmaktır. Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler ve sağlık uzman kişilerı ile hizmet vermektir. Bilge Hastanesi, bilimsel ve çağın gelişmelerini yakında zamanda izleyen ve alanında uzmanlaşmış hekimler ile kadrosunu her geçen gün geliştirmektedir.

Özel Sakarya Bilge Hastanesi Bölümleri

Özel Sakarya Bilge Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sakarya Bilge Hastanesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Gaziantep Deva Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sakarya Bilge Hastanesi Telefon Numarası

Özel Sakarya Bilge Hastanesi telefon numarası:  0 (264) 274-4122

Özel Sakarya Bilge Hastanesi Adresi

Özel Sakarya Bilge Hastanesi adresi: Kurtuluş, Bankalar Cd. No:63, 54100 Adapazarı/Sakarya

Özel Sakarya Bilge Hastanesi Web Sitesi

Özel Sakarya Bilge Hastanesi resmi web sitesi: www.bilgehastanesi.com.tr

Özel Sakarya Bilge Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Sakarya Bilge Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku