Özel Sakarya Vatan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sakarya Vatan Hastanesi, Sakarya ilimizin Adapazarı ilçesinde bulunan Özel Sakarya Vatan Hastanesi ile ilgili detaylar. Semerciler Mh. Eski İtfaiye Cd. No:7 adresinde bulunan Özel Sakarya Vatan Hastanesi kurumuna 0 (264) 274-3480 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sakarya Vatan Hastanesi Hakkında

1981 Yılında Sakarya Vatan Hastanesi olarak faaliyete başlayan hastanemiz, Universal Hastaneler Grubu, Alman Hastaneler Grubu ve Vatan Hastaneler Grubu’ndan 2014 itibari ile ayrılmış olup, yeni misyon ve vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

Sakarya Vatan Hastanesi, değişen yüzü ve tüm personeli ile, ortaya koymuş olduğu performans ile az zamanda çok ve büyük işler başarma gayreti içindedir.

Hastanemiz, değişen sosyo ekonomik durum ve yaşam şekillerinin sonucu olarak, insan onuruna yakışan ve hak ettiği biçimde sağlık hizmeti sunma çabası ile sahip olduğu medikal ekipman ve donanımı, nitelikli ve işinde uzman uzman hekimleri, bunun bunun yanında çağdaş hastane yönetim sistemi ile güvenilir, prensiplerine bağlı, prestijli, kurumsallaşma sürecine girmiş bir işletmedir.

Özel Sakarya Vatan Hastanesi Bölümleri

Özel Sakarya Vatan Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sakarya Vatan Hastanesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Şanmed Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sakarya Vatan Hastanesi Telefon Numarası

Özel Sakarya Vatan Hastanesi telefon numarası:  0 (264) 274-3480

Özel Sakarya Vatan Hastanesi Adresi

Özel Sakarya Vatan Hastanesi adresi: Semerciler, İtfaiye Cd. No:17, 54100 Adapazarı/Sakarya

Özel Sakarya Vatan Hastanesi Web Sitesi

Özel Sakarya Vatan Hastanesi resmi web sitesi: www.sakaryavatanhastanesi.com

Özel Sakarya Vatan Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Sakarya Vatan Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku