Özel Salihli Can Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Salihli Can Hastanesi, Manisa ilimizin Salihli ilçesinde bulunan Özel Salihli Can Hastanesi ile ilgili detaylar. Yörük Mahallesi Avar Cd. No:123 adresinde bulunan Özel Salihli Can Hastanesi kurumuna 0 (236) 715-4000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Salihli Can Hastanesi Hakkında

2001 senesinde hizmet sunmaya başlayan Salihli Özel Can Hastanesi bölgede hızla etkinliğini artırıyor. A gurubu standartlarındaki Hastane modern teçhizatı ve uzman doktorlarıyla 5000 metre kare kapalı alanda hizmet vermekte.

Can Hastanesi Kurucularının tamamı senelerdır bölge halkına büyük bir özveri ile ve dürüstlükle hizmet veren, toplumun saygınlığını kazanmış hekimlerden oluşmakta. Hastane 4 yıllık bir inşaat ve donanım süresinden sonra 2002 senesinde Salihli ve çevresine hizmet vermeye başladı.

Hastanemiz kurulurken yalnızca bu günü değil 15-20 yıl sonrasını da düşünerek projelendirildi. Lakin öylesine bi hayli hızlı bir gelişme yaşadık ki 5. senesinde kabuğuna sığmamaya başladı.

Özel Can Hastanesinde bugün aşağı yukarı tıbbın tüm alanlarında hizmet vermektedir. Günde 18-20 büyük ameliyat 600-650 poliklinik hastasına şifa olmaya çalışan, 150 çalışanına iş alanı yaratan bir kuruluş olan Özel Can Hastanesi’ndeki tıbbi imkanlar birden fazla üniversite hastanesinde dahi bulunmamaktadır.

Uluslararası kalite belgesine sahip bölgenin ilk ve tek Özel Hastanesi Uluslararası belgelendirme kuruluşu olan TÜV-CERT aracılığıyla hastanemiz ISO 9001-2000 kalite belgesiyle ödüllendirilmiştir. Böylelikle bölgede ilk ve tek kalite belgesine sahip özel hastane unvanına kavuşmuştur.

Özel Salihli Can Hastanesi Bölümleri

  Özel Adana Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Salihli Can Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Salihli Can Hastanesi, Manisa ili Salihli ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Salihli Can Hastanesi Telefon Numarası

Özel Salihli Can Hastanesi telefon numarası:  0 (236) 715-4000

Özel Salihli Can Hastanesi Adresi

Özel Salihli Can Hastanesi adresi: Yörük, Avar Cd., 45300 Salihli/Manisa

Özel Salihli Can Hastanesi Web Sitesi

Özel Salihli Can Hastanesi resmi web sitesi: www.salihlican.com

Özel Salihli Can Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Salihli Can Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku