Özel Sekiz Eylül Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sekiz Eylül Hastanesi, Manisa ilimizin Şehzadeler ilçesinde bulunan Özel Sekiz Eylül Hastanesi ile ilgili detaylar. Sakarya Mahallesi 1115 Sokak No:4 adresinde bulunan Özel Sekiz Eylül Hastanesi kurumuna 0 (236) 238-8823 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sekiz Eylül Hastanesi Hakkında

Güler yüzlü hizmet anlayışımız, personelimizin içten ilgisi, tıp personelimizin alanlarındaki uzmanlıkları ve tüm tıbbi teçhizatımızla sağlık sunumunda iddialıyız.

Projesi 2005 senesinde oluşturulan ve Nisan 2008’de hizmete giren Özel Sekiz Eylül Hastanesi, Manisa’nın bunun yanında çevredeki belde ve ilçelerine de hizmet vermek maksadıyla kuruldu. Hastane, Manisa İstasyon mevkiinde 9 katlı, 5000 m2 kapalı alana sahip. Pek çok branşta uzman doktorlarla hizmet veren, ileri teknoloji laboratuvar ve görüntüleme cihazlarına sahip modern bir sağlık kuruluşu konumunda. Sekiz Eylül Hastanesi proje aşamasında, dünya çapında sağlık kurumlarının projelendirilmesinde mühim rol oynayan General Electric şifrketinın Finlandiya ofisiyle ortaklaşa çalışmalar yapmış, ülkeler arası sağlık kurumlarıyla işbirliği ve yurt dışından gelecek hastalara da hizmet sunacak altyapıyı oluşturmuş.

Özel Sekiz Eylül Hastanesi Bölümleri

  Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sekiz Eylül Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sekiz Eylül Hastanesi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sekiz Eylül Hastanesi Telefon Numarası

Özel Sekiz Eylül Hastanesi  telefon numarası:  0 (236) 238-8823

Özel Sekiz Eylül Hastanesi Adresi

Özel Sekiz Eylül Hastanesi  adresi:  Sakarya, Merkez, Uzunyol Cd. No:140, 45020 Şehzadeler/Manisa

Özel Sekiz Eylül Hastanesi Web Sitesi

Özel Sekiz Eylül Hastanesi resmi web sitesi: www.sekizeylulhastanesi.com

Özel Sekiz Eylül Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Sekiz Eylül Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku