Özel Side Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Side Anadolu Hastanesi, Antalya ilimizin Manavgat ilçesinde bulunan Özel Side Anadolu Hastanesi ile ilgili detaylar. Yalı Mahallesi, Side Bulvarı, No:55 Side adresinde bulunan Özel Side Anadolu Hastanesi kurumuna 0 (242) 744-0202 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Side Anadolu Hastanesi Hakkında

Özel Anadolu Hastaneleri olarak; Antalya Anadolu Hastanesi’nin açılışından kısa bir süre sonra, bu düzeyde, bu bağlamdaki bir kadro ve dünya nın en son teknolojisinin hastaların hizmetine sunmanın ne kadar doğru olduğunu; gerek halkın gerekse yabancı misafirlerin ihtiyac duyduğunu gördük. Bu düzeyde hastanelerin önemi daha çok anlaşılınca Side bölgesinde de yüksek düzeyli bir hastane yatırımının her yönden doğru ve faydalı yer alacağını ön görerek 2006 senesinde Side anadolu yatırımına karar verildi.

Antalya Anadolu Standartlarında ve Side gibi çok mühim bir noktadaki bu hastanemiz de 2007 yılı ortasında, Özel Anadolu Hastaneleri’nin 4. halkası olarak hizmete girmiştir.

Side Anadolu Hastanesi; 48 yataklı, 3 Ameliyathane, 3 Ayrı Yoğun Bakım Ünitesi, Klinik Laboratuvarları, Endoskopi Ünitesi, 16 Kesitli Bilgisayarlı Tomografisi, 1. 5 Tesla MR ve Dijital Anjiyografisi, Gelişmiş Radyoloji Departmanı ve çağdaş mimarili binası ile hasta ve çalışanlarına rahat bir ortam sunmayı amaçlamıştır.

Özel Side Anadolu Hastanesi Bölümleri

  Mikro yeşiller nasıl yetiştirilir? Mikro filizler nedir? En kolay mikro yeşil yetiştirme

Özel Side Anadolu Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Side Anadolu Hastanesi, Antalya ili Manavgat ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Side Anadolu Hastanesi Telefon Numarası

Özel Side Anadolu Hastanesi telefon numarası:  0 (242) 744-0202

Özel Side Anadolu Hastanesi Adresi

Özel Side Anadolu Hastanesi adresi: 55 Side Bulvarı Yalı Mahallesi, 07330 Antalya

Özel Side Anadolu Hastanesi Web Sitesi

Özel Side Anadolu Hastanesi resmi web sitesi: anatoliahospital.com

Özel Side Anadolu Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Side Anadolu Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku