Özel Sivas Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sivas Anadolu Hastanesi, Sivas ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Sivas Anadolu Hastanesi ile ilgili detaylar. Kızılırmak Mah. Şehit Fethi Akyüz Cad. No:8 adresinde bulunan Özel Sivas Anadolu Hastanesi kurumuna 0 (346) 444-5811 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sivas Anadolu Hastanesi Hakkında

2007 senesinde, Sivas’ın ilk ve tek özel hastanesi olarak hizmete giren Sivas Anadolu Hastanesi, kurulduğu günden bu yana dünya standartlarında modern sağlık hizmetlerini şehrimize getirmektedir. Şu anda 8500 metrekarede 40 hekim ve 95 yatak kapasitesi ile hizmet veren hastanemiz, yeni binasının hizmete girmesiyle 25.000 metrekare kapalı alana ulaşacaktır. Uzmanlaşmaya vardığı alanlarda kullandığı teknoloji, kalite ve bilimselliği ile başta bölgesinde olmak üzere ulusal bağlamda markalaşmış ve referans sayılan hastaneler arasına girmeyi ilke edinen Sivas Anadolu Hastanesi, çalışanlarına gurur, hastalarına güven veren kurum olarak Sivas’a hizmet etmeye sürecektir.

Özel Sivas Anadolu Hastanesi, modern tıp teknolojisi olanaklarından yararlanarak uluslar arası düzeyde kabul edilebilir kalitede ve ekonomik fiyatlarda sağlık hizmetlerini tababet kaideleri çerçevesinde insanlara sunan; tüm çalışanları ile birlikte kurumsal kimliğie sahip, hasta tatminiyetini ilke edinmiş, örnek bir sağlık kuruluşudur.

Özel Sivas Anadolu Hastanesi Bölümleri

Özel Sivas Anadolu Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sivas Anadolu Hastanesi, Sivas şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sivas Anadolu Hastanesi Telefon Numarası

Özel Sivas Anadolu Hastanesi telefon numarası:  0 (346) 444-5811

Özel Sivas Anadolu Hastanesi Adresi

Özel Sivas Anadolu Hastanesi adresi: Kızılırmak Mh. Şehit, M. Fethi Akyüz Cd. No: 8, 58000 Merkez/Sivas

Özel Sivas Anadolu Hastanesi Web Sitesi

Özel Sivas Anadolu Hastanesi resmi web sitesi: www.sivasanadolu.com.tr

Özel Sivas Anadolu Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Sivas Anadolu Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku