Özel Sular Vatan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sular Vatan Hastanesi, Kahramanmaraş ilimizin Onikişubat ilçesinde bulunan Özel Sular Vatan Hastanesi ile ilgili detaylar. Hayrullah Mahallesi 4. Sk. No:12 adresinde bulunan Özel Sular Vatan Hastanesi kurumuna 0 (344) 223-6060 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sular Vatan Hastanesi Hakkında

2014 senesinde Sular ailesi yönetimine katılan Özel Sular Vatan Hastanesi, modern mimarisi, ileri teknoloji cihazları, rahat hasta odaları ve poliklinikleri ile hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri anlayışı ile, insana huzurlu ve kendini güvende hissettiren profesyonel hekim kadrosu, güler yüzlü çalışanları, üstün altyapı ve teknik donanımı, profesyonel idari kadrosu ile sağlık sektöründe gösterdiği başarıyı gittikçe artan bir ivme ile sürdürmektedir.

Şehrimizde modern özel hastaneciliğin öncülerinden olan Özel Sular Vatan Hastanesi olarak, sağlık ihtiyaçları ışığında, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz.

Özel Sular Vatan Hastanesi Bölümleri

Özel Sular Vatan Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sular Vatan Hastanesi, Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Ege Şehir Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sular Vatan Hastanesi Telefon Numarası

Özel Sular Vatan Hastanesi telefon numarası:  0 (344) 223-6060

Özel Sular Vatan Hastanesi Adresi

Özel Sular Vatan Hastanesi adresi: Hayrullah Mahallesi No:12, 46000 Onikişubat

Özel Sular Vatan Hastanesi Web Sitesi

Özel Sular Vatan Hastanesi resmi web sitesi: www.ozelvatanhastanesi.com

Özel Sular Vatan Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Sular Vatan Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku