Özel Tam-Med Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Tam-Med Hastanesi, Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunan Özel Tam-Med Hastanesi ile ilgili detaylar. İnönü Caddesi No:156 adresinde bulunan Özel Tam-Med Hastanesi kurumuna 0 (342) 252-5252 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Tam-Med Hastanesi Hakkında

1994 Yılında Gaziantep’te bir ilki gerçekleştiren Kavaklık polikliniği ortaklarının girişimiyle TAMMED Özel Hastane kurulmuştur. 1994 Mayısında 14 yatak, 1 ameliyathane ve 2 doğumhane kapasitesiyle Gaziantep halkının hizmetine girmiştir. Hastanemiz yarattığı sıcak, güvenilir ve ilgili dolu yüzüyle hem Gaziantep halkının hem de Gaziantep doktorların ilgisini çekmiştir.

Günden güne gittikçe artan hasta kapasitesi ve ilgi ışığında yeni poliklinikler açma ihtiyacı doğurmuştur. Hastanemiz gelen sağlık hizmeti talebi ışığında 1997 senesinde hastane bünyesinde yeni poliklinikler açarak sağlık hizmetini daha kapsamlı çerçevede vermeye başlamıştır.

2006 yılı itibariyle TAMMED Özel Hastane tüm resmi kurumlarla anlaşması olan mevcut durumda 450 poliklinik hastası, 10-15 ameliyat hastasına ve 40-50 yataklı tedavi hastasına hizmet vermektedir. Hastanemiz her geçen büyüme yolunda ufak adımlar atarak dev bir Hastane olma ve halkımıza daha iyi hizmet verme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Özel Tam-Med Hastanesi Bölümleri

  Özel Bayrampaşa Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Tam-Med Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Tam-Med Hastanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Tam-Med Hastanesi Telefon Numarası

Özel Tam-Med Hastanesi telefon numarası:  0 (342) 252-5252

Özel Tam-Med Hastanesi Adresi

Özel Tam-Med Hastanesi adresi: Savcılı, İnönü Cd. No:156, 27200 Şahinbey/Gaziantep

Özel Tam-Med Hastanesi Web Sitesi

Özel Tam-Med Hastanesi resmi web sitesi: www.tam-med.com.tr

Özel Tam-Med Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Tam-Med Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku