Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi, Tekirdağ ilimizin Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi ile ilgili detaylar. Hürriyet Mah. Büşra Sok. No:20 Süleymanpaşa adresinde bulunan Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi kurumuna 0 (282) 258-5555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Hakkında

2000 Yılında sağlıkta özel hizmet anlayışını Tekirdağ’a yaşatmak için kurulduk ve bu amaç için büyüdük, yaşam hastanesi olarak çok yol kat ettik. Gerek teknolojik ekipmanlarımız olsun, gerek kalite anlayışımız olsun Tekirdağ ve tüm Trakya bölgesinde hep beklentileri karşılama çabasında olduk. Hastalarımıza en iyi hizmeti sunmak çabasından ödün vermedik. Hep daha ileriye nasıl gidebiliriz diye çalışıp durduk. İlk önce Emekli Sandığı ardından Bağ-kur ve son olarak da SSK’lı hastalarımıza hizmet vermeye başladık. Sağlık hizmetini sizlere sunmaktan ve bu hizmetin yayılması için çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Bölümleri

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Telefon Numarası

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi telefon numarası:  0 (282) 258-5555

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Adresi

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi adresi: Hürriyet, 20, Merkez, Büşra Sk., 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Web Sitesi

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi resmi web sitesi: www.yasamhastanesi.com.tr

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku