Özel Torbalı Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Torbalı Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Torbalı ilçesinde bulunan Özel Torbalı Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Tepeköy Mah. Aydın Cad. No:336/1 adresinde bulunan Özel Torbalı Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 856-0706 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Torbalı Tıp Merkezi Hakkında

Mersinli Özel Sağlık 1992 senesinde İzmir Bornova’da açtığı poliklinik ile sağlık alanında verdiği hizmetlerini on altı yıl boyunca sürdürmüş, on binlerce insana nitelikli ve tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden hizmet etmiştir.

2008 senesinden ibu yana özellikli olarak Göğüs Hastalıkları alanında ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti vermeye devam etmiş, hizmet verdiği Dal Merkezi’nde hizmet değeri, teknolojik altyapısı ve işinde uzman kadrosu ile öncü bir kuruluş olmuştur.

2009 senesinde Mersinli Gezici Sağlık ile mobil sağlık araçlarını devreye sokan kurumumuz kurumsal işletmeler için “yerinde ve zamanında” sloganıyla kaliteli ve geniş bir hizmet yelpazesi sunarak mobil sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.

2010 senesinde kurumumuz yapısına eklenen İzmir Torbalı’daki Tıp Merkezi de geliştirilen işletme anlayışı ile ayakta teşhis ve tedavi alanında verdiği hizmet ağına; eklediği branşlar, teknolojik altyapı, güler yüzlü ve nitelikli hizmet anlayışı ile her geçen gün bölge halkının daha çok başvurduğu ve tatminiyetin hızla yükseldiği bir merkez haline gelmeye devam etmektedir.

Özel Torbalı Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Torbalı Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Torbalı Tıp Merkezi, İzmir ili Torbalı ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Torbalı Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Torbalı Tıp Merkezi telefon adresi:  0 (232) 856-0706

Özel Torbalı Tıp Merkezi Adresi

Özel Torbalı Tıp Merkezi adresi:  Tepeköy, İzmir Aydın Cd. No:336, 35860 Torbalı/İzmir

Özel Torbalı Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Torbalı Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.torbalitip.com

Özel Torbalı Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Torbalı Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku