Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi, Malatya ilimizin Battalgazi ilçesinde bulunan Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Saray Mah. Ihlamur Sok. No:6 adresinde bulunan Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi kurumuna 0 (422) 323-5922 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi Hakkında

2014 senesinin Ocak ayında çalışmaya başlayan AvrupaGöz Malatya Şubesi göz sağlığı alanında, 2016 yılı Kasım ayı itibariyle de universalgöz adı altında faaliyetine başlamıştır.

1500 m2 alana kurulan merkezimiz; modern binası, son teknoloji cihazları ve uzman medikal kadrosu ile aylık 3500 hastaya muayene, 500 hasta ameliyat kapasitesine sahiptir.

Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi Bölümleri

Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi telefon numarası:  0 (422) 323-5922

Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi Adresi

Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi adresi: Saray, Ihlamur Sk. No:6, 44000 Battalgazi/Malatya

  Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi Web Sitesi

Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi resmi web sitesi: www.universalgoz.com

Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku