05.12.2021 - Hastane Rehberi Portalı
Hastane Adresleri – Hastane İletişim Numaraları – Hastanebilgisi.com

Özel Vizyon Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Vizyon Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Vizyon Göz Hastanesi, Mersin ilimizin Akdeniz ilçesinde bulunan Özel Vizyon Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. Turgut Reis Mah. İstiklal Cad. No:163 adresinde bulunan Özel Vizyon Göz Hastanesi kurumuna 0 (324) 238-8383 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Vizyon Göz Hastanesi Hakkında

1994 senesinde Özel Mersin Lazer Göz Hastanesi Tıp. Hiz. Eğt. Tur. San. Tic. AŞ. olarak kurulan şirketimiz 1996 yılı Haziran ayında, Vizyon Göz Merkezi adı ile, Turgut Reis Mahallesi, İstiklal Caddesi, No:163 Mersin adresindeki kendine ait 7 katlı 3100 m2’lik binasında, hususunda uzman operatör doktorları ve çalışanlarıyla hizmet vermektedir.

Hastanemiz kalite yönetim standartları değerlendirmesinde en üst standart olan “A” grubu hastane olarak belirlenmiştir. Kaliteden ödün vermeden en üst düzey tıbbi hizmeti sunmaya devam etmek hastanemizin öncelikli hedeflerindendir.

  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Vizyon Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Vizyon Göz Hastanesi, Mersin ili Akdeniz ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Vizyon Göz Hastanesi Randevu

Özel Vizyon Göz Hastanesi Bölümleri

Özel Vizyon Göz Hastanesi Doktorları

Özel Vizyon Göz Hastanesi Telefon Numarası0 (324) 238-8383

Özel Vizyon Göz Hastanesi Adresi:  Turgut Reis Mah. İstiklal Cad. No:163

Özel Vizyon Göz Hastanesi Web Sitesi: www.vizyongozhastanesi.com

Özel Vizyon Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Vizyon Göz Hastanesi Yol Tarifi

Özel Vizyon Göz Hastanesi Ulaşım Haritası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ